Ahmad Tea London

ANGIELSKA TRADYCJA:

Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Firma powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od kilku pokoleń czuwa nad procesem uprawy, przygotowania mieszanek oraz pakowania i dystrybucji. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata Ahmad Tea London zachowuje najwyższą jakość, wyrazisty kolor oraz niepowtarzalny smak i aromat w każdej filiżance. Jak przystało na herbatę zrodzoną z pasji, siedzibą firmy Ahmad Tea London jest Wielka Brytania – kraj, w którym picie herbaty jest narodowym rytuałem.

NIEZWYKŁA POPULARNOŚĆ:

Na przestrzeni lat szerzona przez Ahmad Tea London misja kultywowania ceremonii picia herbaty, zaowocowała rozpoznawalnością marki, a w efekcie obecnością w ponad 70 krajach, na 6 kontynentach. W Polsce herbaty Ahmad Tea London są dostępne od 1997 roku. Przez ten czas wśród koneserów zyskały opinię doskonałych mieszanek, a grono ich miłośników nieustannie rośnie.

BOGATA OFERTA:

Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, aromatyzowanych, a także naparów owocowych, zarówno w opakowaniach dla detalu, jak i gastronomii. W ofercie znalazły się także ekskluzywne zestawy prezentowe w eleganckich puszkach, czy drewnianych skrzynkach, które będą doskonałym upominkiem nie tylko dla koneserów herbaty.